Navigation

Čistá příroda - cítit se dobře na nové dřevěné terase

Dřevěná terasa vytváří obzvlášť útulnou atmosféru ve vaší zahradě. Zde je příjemné odpočívat a zůstat. Prostřednictvím dřevěné terasy rozšiřujete svůj obývací pokoj na krásnou sezónu. Ať už je to klasický, elegantní, moderní nebo rustikální - díky velkému výběru různých deskových desek v Holzhandel New-Amerika můžete navrhnout svou dřevěnou terasu podle vaší chuti.

Řada jemných dřev, jako tlakově impregnované borovice, modřínu sibiřského, Kapur, douglasky, bangkirai, Massaranduba a Garapa dát své dřevěné paluby jedinečnou atmosféru. Tropické a také některé přirozené lesy zapůsobí svou odolností proti počasí a dlouhou životností. Díky našim exkluzivním tepelně ošetřeným terasám ze smrku, popelu a buku si vybíráte odolné terasové řešení. Tepelné zpracování činí dřevo odolnější.

Stejně přírodní alternativou představují WPC palubky. Kombinací dřevitá vlákna s plastu vznikají zvláště snadno čistit, bez otřepů, přesto šetrné k životnímu prostředí palubky s přirozený pocit. Pro novou Ameriku si můžete vybrat ze široké nabídky deskových desek s žebrovanými, drážkovanými nebo hladkými povrchy.