Navigation

Plotové lišty - plotové lišty

V závislosti na zahradě jsou k dispozici různé formy oplocení. Zde můžete získat přístup k různým velikostem, formátům, barvám a výškám. Osvědčená a nenákladná alternativa nabízí lovec plot. Jedná se o jednoduchou hranici, která se často používá v kombinaci s živými ploty, zejména ve venkovských oblastech.

Dalším příkladem je klasický plot z vertikálních lamel. To je způsobeno výběrem dřeva a barvy a je možný individuální design. Ať už jsou přirozené, bílé nebo barevné, možnosti jsou různorodé. V závislosti na verzi plotu vypadá buď vznešený nebo rustikální.

Plotové lišty a plotové tyče jsou většinou vyrobeny z tlakového impregnovaného smrku, borovice nebo jedle. Ploty a plotové lišty jsou k dispozici v široké škále velikostí a tvarů, což vám umožňuje přizpůsobit velikost a výšku plotu Vašim individuálním požadavkům na zahradnictví.
Zpracovávání lamel a tyčí na hlavě a hranách se liší. Zda kulatá hlava, trapeze nebo z. B. půlkruhové latě, zde obchod s dřevem má pro vás velký výběr.

Doporučujeme zvolit si robustní druhy dřeva, které vydrží počasí po dlouhou dobu. Zde je z. B. plotové lamely z douglaské jedle, dřevo, které je snadné pracovat a má dlouhou životnost.